Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frau

    Frau

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Probaj kantarionovo ulje, meni je u trudnoći pomoglo doslovno preko noći! Stavila sam na vaticu ulje i tako preko noći držala.
    Ali zaradila sam na porodu jače, trenutno me pate unutarnji. Svaki odlazak na wc- puno krvi. Dobila sam neku mast koju smijem uz dojenje, ali nekako mi ne djeluje obećavajuće. Ulje mi ne pomaže kod ovoga. 😩

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Kazu i nesoljena svinjska mast da je super. Mojoj prijateljici je bas pomogla. Nisu joj pomagale kreme iz ljekarne.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanchi92

    Sanchi92

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dobro vece,ili jos bolje receno dobro jutro mamice …ne mogu spavat premorena hehe slavili sinceku rodjendan 3god.napinio…inace imam 4 djece pa reko ajd da i ja se uclanim u grupu :)
    Rodila sam sincica 01.04.2017 :) Italija-Merano

    Lea 02.05.2009 💜
    Tea 05.05.2013 ❤
    Moreno 28.06.2014 💚
    Pavle 01.04.2017 💙

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)
    Koristite li kakve kremice za bebino lice? Mojoj bebi je nekako suha koža, kupam ga u vodi s maslinivim uljem, tak da bih htjela nešto prirodno…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Bok :) mi smo isto imale problem sa suhom kožom, ja svoju kupam s mustelom od početka jer se rodila s puuuuno kose i suhoća je nestala nakon par tjedana. Da li zbog tog gela za pranje ili sama od sebe, ne znam.. kreme ne koristimo osim sto ju sad povremeno namazem kremom za sunce.

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Ja isto imam sve od Mustele. Bila je ona neka torba pa sam dobila u njoj i kremu za lice. Jako dobro je sve. Samo sam naknadno kupila pjenicu za tjemenjaću koja je isto odlična :-) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    A idete li ovo ljeto na more i planirate li kupati bebice? Ili barem namakati nožice? 

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Haha i ja isto baš kupila mustelu za taj problem, kupila sam mu hidratantu kremicu i stanje je osjetno bolje. Ja sam bila cijeli 6 mjesec na moru i okupala sam bebača, voda je bila topla, uvjeti su bili savršeni..i da uživao je.:D
    A vidjela sam ima za kupiti kolut koji se može koristiti od 3 mjeseca života za bebače, da opet idem to bih isprobala.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Planiram uzeti takav neki kolut. Mislim da bi joj se kupanje u moru svidjelo ako joj voda ne bude prehladna. Inace uziva u brckanju doma, samo joj smetaju one ergonomske strukture na kadici 

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Jesi koristila možda pelene za kupanje? Ima li to kakvog smisla?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.