Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Da zove se fredov kolut ako se ne varam, to je baš za ove male bebeče. Nisam koristila pelene, okupala sam ga golog ko od majke rođenog, iako čak i imam kupaći za njega. Kapica, majčica i gaćice sa UV zaštitom, predobar je..ali ipak mi ga je bilo naljepše golog hehe
    Ja bi te pelene koristila kad bude malo stariji, jer ovak je većinu vremena proveo na rukama ili kolicima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Ja živim na moru, ali sam samo skvasila prstiće :-) ali planiram do kraja ljeta pa ćemo vidjet kako će reagirati

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Koliko su vaše bebice dobile na težini? Moja je dobila cca 3 kg (na otpusnu težinu) u 4 mjeseca… mislim da je to neki prosjek ali mi se čini da su sve bebe oko nas dobile više  pa čisto da malo usporedim.. I kad planirate uvoditi dohranu? Budete čekale 6 mjeseci ili možda koji tjedan ranije?

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mi smo sa 3 mjeseca i 20 dana imali 6900g i visoki 66cm ( porođajna težina i visina 3650g i 52cm). Tada smo se zadnji puta mjerili. Isključivo dojimo, i pedijatrica je rekla da je to skroz ok. A dohranu planiram uvesti sa navršenih 6 mjeseci, nema žurbe. Okrećemo se s trbuha na leđa i obrnuto, hvatamo igračkice s trbuha..što vaše bebe rade?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Mi imamo sljedeći tjedan pregled, baš me zanima hehe, isto dojim. Ovako stanem s njom na vagu pa ne znam baš precizno. Moja svašta nešto pokušava ali ne uspije joj baš svaki put 😅 okreće se, pokušava puzat ali samo mlati u prazno, galami stalno i takooo..zabavno nam je 😁 

  • Avatar Sofia88

    Sofia88

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Ima li mama s termina u proljeće 2018.???;😍

    Everything happens for a reason.

    [daisypath.com]
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Sofia88, meni osobno bi još jedna beba već sljedeće proljeće bila malo prebrzo, hehe, za ostale cure ne znam 😉 Vjerojatno na temi trudnoća jos nije nitko otvorio proljetne bebe 2018 pa mozes ti, ako ima budućih mama javit ce se 😊

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cure jel se izdajate i pohranjujete svoje mlijeko? Ja bih htjela imat spremno za svaki slučaj da moram negdje ići i da bebu mogu ostaviti mužu, a ne znam kak sad da to izvedem.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ja sam se u startu pocela izdajati jer sam imala puno vise mlijeka nego sto bi ga ona posisala, a i bradavice su me boljele pa sam joj povremeno dala to izdojeno na bocicu dok se malo ne oporave. Međutim ja sam s tom praksom nastavila i kad je dojenje profunkcioniralo, zadrzala sam taj mali “visak” mlijeka izdajanjem bas iz tog razloga. Sad imam u malu zalihu u zamrzivacu i recimo za jedan obrok u hladnjaku u svakom trenutku. Tako da ne moram bilo kakav izlazak bez nje planirat tjednima unaprijed 😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ne znam kako bi to kod tebe funkcioniralo ako se do sada nisi izdajala, mozda da probas nakon podoja izdojit sto je ostalo pa tako kroz par dana spremat…pretpostavljam da si nebi sad s povremenim izdajanjem navukla neku preveliku kolicinu mlijeka koje se ne bi mogla kasnije rijesit. Kod mene se to dosta brzo izregulira-ako se cesto izdajam ima vise, a ako se malo ulijenim i ne izdajam se brzo se vrati na taman koliko njoj treba..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.