Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Sanchi92

    Trancie

    Sto se tice kilaze, 29.8. Je imala 6290g, sad bi trebali na cjepljenje pa cemo vidit ako je bude vagat.

    Pozz a koliko je bila stara vasa beba tada?? Moj je imao 4mj i na vaganju 30.8 je imao 6670kg i 66cm.
    I mi ovaj tjedan idemo na vaganje i mjerenje imano 6mj. Poozz


    Tada je taman napunila 5.mjeseci. Malo je sitnija i rođena i napreduje prosječno po 500-600g mjesečno. Osim 1 mjesec kad je dobila 1200g. A sada ćemo vidit kad smo ubacili jednu bočicu i dohranu. :-)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanchi92

    Sanchi92

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Trancie

    Sanchi92

    Trancie

    Sto se tice kilaze, 29.8. Je imala 6290g, sad bi trebali na cjepljenje pa cemo vidit ako je bude vagat.

    Pozz a koliko je bila stara vasa beba tada?? Moj je imao 4mj i na vaganju 30.8 je imao 6670kg i 66cm.
    I mi ovaj tjedan idemo na vaganje i mjerenje imano 6mj. Poozz

    Tada je taman napunila 5.mjeseci. Malo je sitnija i rođena i napreduje prosječno po 500-600g mjesečno. Osim 1 mjesec kad je dobila 1200g. A sada ćemo vidit kad smo ubacili jednu bočicu i dohranu. :-)

    Moj sin je rodjen 1.4.17 3520kg i 49 cm za 1mj je dobio skoro 2kg o onda je usicio i tad narastao 5cm…dosta je aktivan poceli smo sve jest od voca od povrca sto smije al dzaba sve izgubi hehe aktivan je non stop prevrcat se poceo sa 3 mj mislim kolutat sad puze,pomalo je i hodaljki…pa cemo i mi vidjet 

    Lea 02.05.2009 💜
    Tea 05.05.2013 ❤
    Moreno 28.06.2014 💚
    Pavle 01.04.2017 💙

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    I ona nema živa mira, samo puže vojnički više još uvijek, uspjela se i posjest jedamput ali iza toga dodje skoro do sjeda pa se vrati i nastavi puzati. Najviše i voli bit na podu na podlozi, samo je se ne smi ostaviti ni minute jer stalno bježi s nje , a ima 140x200cm.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanchi92

    Sanchi92

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Trancie

    I ona nema živa mira, samo puže vojnički više još uvijek, uspjela se i posjest jedamput ali iza toga dodje skoro do sjeda pa se vrati i nastavi puzati. Najviše i voli bit na podu na podlozi, samo je se ne smi ostaviti ni minute jer stalno bježi s nje , a ima 140x200cm.


    E tako bas i moj nema mira ni sekunde samo negdje ode pobjeze… :)

    Lea 02.05.2009 💜
    Tea 05.05.2013 ❤
    Moreno 28.06.2014 💚
    Pavle 01.04.2017 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda. Ima 7800 i 70 cm. Dobila je kilu i pol od zadnjeg prije 2 mjeseca..mislim da je to ok, ni previse ni premalo? Danas imamo 6 mjeseci i 10 dana. I cijepili smo se 
    Moja nije baš brza, ali uvijek se dovuče do ruba podloge jer je tamo očito baš super i onda kad se odluči okrenut na leđa ne okrene se lijepo nego se iz tog polupužećeg položaja bacaka na leđa pa stalno moram dežurat uz nju da ne tresne glavom na pod. Najbolje da cijeli dnevni boravak presvucem nekim spuzvama i mir  

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    E, i još jedno pitanje…malo glupo, ali…u što je najbolje oblačiti bebu za zimske setnje? Što od te zimske opreme mislite kupovati? Da li skafander jednodjelni ili jaknu i deblje hlače možda? I šta na nogice? Sada ju oblačim dosta slojevito, ali krenut će sve hladnije a ona sve aktivnija pa ne znam šta je najpraktičnije 

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Disney

    E, i još jedno pitanje…malo glupo, ali…u što je najbolje oblačiti bebu za zimske setnje? Što od te zimske opreme mislite kupovati? Da li skafander jednodjelni ili jaknu i deblje hlače možda? I šta na nogice? Sada ju oblačim dosta slojevito, ali krenut će sve hladnije a ona sve aktivnija pa ne znam šta je najpraktičnije


    Mi smo u Dalmaciji pa čim poviri lipše vrime zimi planiramo vani. Ja sam joj uzela bundu i kapicu za zimu. A obzirom da mi uz kolica nije došla vreća za noge morat cu i to uzeti. A vjerojatno hulahopkice i neke hlače. Nisam planirala skafander uzet. Tako da mislim da joj u kolicima uz vreću ne bi trebalo biti zima, a drugačije vani nećemo ni izlaziti.

    Disney pa kada je rođena ? Čini mi se isti dan kad i moja :-) 25.03. Ja sam se vagala na kućnoj vagi s njom i bez pa ima cca 7 kg i negdi oko 68 cm

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    cure i moja beba je proljetnica…ima 6 mj.S cime hranite svoje bebe od voca i povrca?zitarice,meso?

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    nelica_4

    cure i moja beba je proljetnica…ima 6 mj.S cime hranite svoje bebe od voca i povrca?zitarice,meso?


    Mi smo za sada probali tikvicu,palentu, krusku i jabuku. Planiram sada sljivu pa onda batat i tikvu i proso, amarath od zitarica.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Trancie, da isti dan su rođene
    Nelica, mi smo probale krumpir, tikvu, mrkvu, korabicu, krušku, jabuku, šljivu, rižu, palentu i zob…Meso kroz neka dva tjedna bi uvela i to piletinu i puretinu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.