Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frau

    Frau

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Otvaram ovu temu jer imam osjećaj da jedino mi nemamo gdje komentirati, pratiti bebice i pružati potporu jedni drugima. Nadam se da će zaživjeti 

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ja sam mama malog sinčića rođenog 11.03.2017..Bili smo u grupi proljetnih trudnica, a evo nas i u bebama. Kako ide?

    [lilypie.com]

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Pozdrav i ja sam mama male cure rođene 25.03. :-)
    Kako vi oblačite bebe po ovim vrućinama :-) Pozdrav

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Bok mame 👋 ja sam mama curice rodene 3.2. 
    Moja nosi remencice pa smo u dugim hlacama i bodiju dugih rukava. Ali joj je prilicno vruce :( ima puno kose i bas se dosta znoji

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Miss_a89

    Bok mame 👋 ja sam mama curice rodene 3.2.
    Moja nosi remencice pa smo u dugim hlacama i bodiju dugih rukava. Ali joj je prilicno vruce :( ima puno kose i bas se dosta znoji


    Zasto  joj ne obuces kratki bodi??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Miss_a89

    Bok mame 👋 ja sam mama curice rodene 3.2.
    Moja nosi remencice pa smo u dugim hlacama i bodiju dugih rukava. Ali joj je prilicno vruce :( ima puno kose i bas se dosta znoji

    Zasto joj ne obuces kratki bodi??


    Na remencicima je cicak i na njega si je razderala ruku kad sam joj oblacila kratki bodi 😏 a dolje kad širi noge isto joj se koža grebe pa mi je rekla doktorica nek joj radije oblacim dugo. Jedva cekam da joj to skinu 😥😥

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Miss_a89

    Ugolina

    Miss_a89

    Bok mame 👋 ja sam mama curice rodene 3.2.
    Moja nosi remencice pa smo u dugim hlacama i bodiju dugih rukava. Ali joj je prilicno vruce :( ima puno kose i bas se dosta znoji

    Zasto joj ne obuces kratki bodi??

    Na remencicima je cicak i na njega si je razderala ruku kad sam joj oblacila kratki bodi 😏 a dolje kad širi noge isto joj se koža grebe pa mi je rekla doktorica nek joj radije oblacim dugo. Jedva cekam da joj to skinu 😥😥


    A jadna 😥

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Frau

    Frau

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Moja curka ce uskoro 3 mjeseca. I ne oblačimo ju 😂 
    U stanu je samo u peleni većinom ili neki lagani bodić, majica… ovisi sve. A van idemo u bodiću u kombinaciji s nekim laganim hlačicama, haljinica neka, uglavnom lagano ju oblačim jer je i njoj vruće kao i nama i nema smisla da bude nervozna bezveze 😊
    Jedino ju pred spavanje obučem u dugačko jer  se neda pokriti (automatski nogama makne i nema teorije da ju pokriješ koliko god uporan bio) , a bude hladno po noći bas 

  • Avatar Frau

    Frau

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ima li tko problema s hemeroidima? 😩

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Nemam neki problem, ali mi je od poroda ostao vanjski pa nikako ga se rjesiti. 😩😩 probala sam mazati s kremom od pcelinjeg voska cini mi se ali mi nije pomoglo. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.