Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    mi sve osim zobi i amaramth al i to cu uskoro…mi danas prvi put piletinu papali sa mrkvom i brokulom,davila se u tome..i palentu obozava..ja stabim i malo maslinovog ulja

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Stavim i ja maslinovog ulja. Super ona jede tako da idemo pomalo sve! Danas je krenila dizati se  uz namjestaj. Znaci sve se mora zastitit jer jos skroz stabilno ne sjedi, a vec bi na noge. U kojoj su fazi vase bebice!? 
    Ne znam jel nam nicu i drugi zubici , rukice su stalno u ustima, mala temperatura ali uz to i nosic zastopan malo  . A ne spavamo vec danima. Kako vi podnosite nespavanje po noci!?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Meni se najteže ustat ujutro, a kad jednom krenemo u akciju ne mislim više na spavanje i nespavanje. Ne znam.. valjda se i organizam polako navikava na takav ritam. 
    Moja se još uvijek nije sama posjela, i očito da smo preskočili onu fazu vojničkog puzanja. Fali joj još malo čvrstoće  da počne onako baš pravo puzat a po trbuhu se nikad nije vukla tako da mislim da to očito ni neće. Prima se rukicama za mene pa se pridiže onako na koljenima ali na noge još ne pokušava 
    joooj, ne znam za vas ali meni ovo vrijeme s njom tako brzo prolazi..još malo pa 7 mjeseci! 

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Prebrzo prolazi, jos malo pa cu morati i na posao. A kao da se jucer rodila. 
    Dobro si to rekla tako i mi kad se dignemo zaboravimo na spavanje do iduce veceri, nikako da uhvatim rotam spavat preko podne kad i ona. 😩

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.