Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika…..meni se sinoć pojavio lagani smeđi iscjedak poslije mokrenja i sad sam sva uplašena. 
    uzašno bi voljela da to nije mestruacija jer stvarno 7 dana ranije to mi se nikada nije dogodilo. cijeli ovaj mjesec imam lagane bolove u donjem dijelu stomaka kao da šeta malo na lijevu malo na desnu stranu pa onda oko pupka….sva sam van sebe….

    drzim ti fige da test bude pozitivan 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Hvala ti Ivana84.
    I tebi neka bude + i neka ti prestane  krvarenje.
    Moramo se opustiti i pustiti prirodu da odradi svoje. Al ajd nemoj se sekirati u ovakvim situacijama, tko to može.

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    nema više tragova krvi, nadam se da ih ni neće više biti.
    sada samo trebam biti strpljiva, i čekati da vrijeme pokaže svoje. 
    nagore što će ovi dani trajati kao cijela vječnost. 
    Monikaharmonika…..javi rezultat….sjetit ću te se 1.2. 

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu
    Cure jel ovo znak da sam trudna! Ja sam u soku nisam jos ni muzu pokazala?
    Cure jel ovo znak da sam trudna! Ja sam u soku nisam jos ni muzu pokazala?
  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Nisam mogla vise cekati i upravo sam dosla s posla i napravila sam test. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    IVANA84

    Nisam mogla vise cekati i upravo sam dosla s posla i napravila sam test.


    Draga to ti je + ko kuća😁😁😁😍😍…sorry na upadu al čitam vas pa nemogu odoliti, čestitaaam😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    IVANA84

    Nisam mogla vise cekati i upravo sam dosla s posla i napravila sam test.

    Draga to ti je + ko kuća😁😁😁😍😍…sorry na upadu al čitam vas pa nemogu odoliti, čestitaaam😀


    Preporučam nazvati svog ginekologa da se naručiš za pregled i obavezno prvo napomenuti onaj smeđi iscjedak što je bio. 

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Ena31

    Ena31

    IVANA84

    Nisam mogla vise cekati i upravo sam dosla s posla i napravila sam test.

    Draga to ti je + ko kuća😁😁😁😍😍…sorry na upadu al čitam vas pa nemogu odoliti, čestitaaam😀

    Preporučam nazvati svog ginekologa da se naručiš za pregled i obavezno prvo napomenuti onaj smeđi iscjedak što je bio.


    Ena hvala na savjetila. Svakako cu sacekati jos koji dan do M pa cu ponoviti test

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    IVANA84

    Ena31

    Ena31

    IVANA84

    Nisam mogla vise cekati i upravo sam dosla s posla i napravila sam test.

    Draga to ti je + ko kuća😁😁😁😍😍…sorry na upadu al čitam vas pa nemogu odoliti, čestitaaam😀

    Preporučam nazvati svog ginekologa da se naručiš za pregled i obavezno prvo napomenuti onaj smeđi iscjedak što je bio.

    Ena hvala na savjetila. Svakako cu sacekati jos koji dan do M pa cu ponoviti test


    😁😁… Tak i ja sama sebi nisam vjerovala, pa me eto u 22tjednu😍😘

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu
    Ivana84  , čestitam na 👶.😃 Ni meni nije dao vrag mira pa ja pišnula na svoj test rano oko 6.00h jutros i to prije posla. Al izgleda da nešto nije dobro ispalo. Nema kontrolne linije, ustvari nema ničega.Izgleda kao da spužvica nije dobro povukla urin, a baš sam dobrano pišnula. Pogledam na kutiju tko pravi, a ono Made by Kina po recepturi neke tvornice iz Europe. Sure check se zove test. Probati ću kupiti taj isti kao tvoj. Baš sam potonula sad😣


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.