Urinarne infekcije u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Sto se misli pod bris? Papa test? Meni je pokazivao gljivice i bakterije, imala 2 ture geonistina i rojazol vaginaleta, nakon toga papa dobra. 
    Isto bakterije i u urinu, ali njih sam koliko toliko rjesila, no ostalo mi je par eritrocita u mokraci. ginicka kaze da je to ok, samo da se nalivam vodom. Kaze negdje je uroinfekt ali da ga potjeram vodom…meni to malo cudno, nebi se brinula da nije trudnoca u pitanju.. sediment mi je losiji (plocasti epitel i ostalo sto tu spada).

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ne, papa test ti ne pokaze koju bakteriju imas nego samo jel prisutna upala. Ja sam radila cervikalne briseve i na njima su mi nadjene urea plazma i streptokok.

    [lilypie.com]

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    lollypop, svakako si napravi briseve, meni je apsurdno da neki ginekolozi ne preporuče to odmah na početku trudnoće, jer u papi se skoro niš ne vidi. 

    antonija, ajoj, pa kak sad to sve opet? i šta su ti rekli? ti si pri kraju trudnoće jel tako?

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Pijem azitromicin za ureu jer taj nalaz sam dobila dan ranije, a u utorak sam narucena na kontrolu pa bu onda vidil kaj bu za streptokok, jer azitromicin mi ne pokriva streptokok…

    ma kak se veli, najradje bi si zile rezala kolko me to sad brine! Ocekivala sam ureu, al jos i ovo a samo 3 tjedna do kraja… nije mi jasno ni di smo jos i taj odvratni streptokok pobrala!

    [lilypie.com]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    antonija2


    Moji nalazi su katastrofa; urea plazma i streptokok u brisevima + uroinfekt 

    ja sam isto imala bakteriju u urinu prije mjesec dana, Summamed je odlično izliječio, još sam se malo bojala piti antibiotike zbog bebe, ali bolje i to nego da mi je ostala bakterija. nisam imala nikakve simptome, a bris cu raditi za 10 dana

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    antonija2 nemoj se samo brinuti i sekirati sve će to biti dobro i riješit ćeš se tih bakterija taman do poroda, a za taj streptokok se i radi tako pred kraj trudnoće

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Uf, ma znam, to mi je i struka… valjda sam i zato tolko opterecena oko toga!

    [lilypie.com]

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Antonija, mislim da se nemas potrebe brinut dokle god si pod kontrolom. bitno da je ustanovljeno o kojim infekcijama/bakterijama se radi i liječiš ih. još samo 3 tjedna 

    ali više stvarno s tim beštijama, pa čovječe šta bi trebale bit pod staklenim zvonom, u izolaciji, i opet bi nekog đavola pobrale! 

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ma znam, a evo popila sam i zadnji antibiotik i nekak se (psihicki) bolje osjecam…

    [lilypie.com]

  • Avatar dianaO

    dianaO

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Drugi put sam trudna, i taman radim urinokulturu, Prekjučer mi je bio prvi dan, sutra zadnji. U jučerašnjem nalazu nemam nikakvih bakterija, danas rijetko, ali sam jučer imala slab trag krvi u urinu a danas ne. Trebam li se brinuti zbog nečega, jer ginekologo mu tek ujutro radi i tek ga tad mogu dobiti. Zanima me je li ijedna od vas isto to imala i postoji li razlog za brigu?
    na kontroli sam bila u ponedjeljak i sve je bilo super. Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.