Urinarne infekcije u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjeverica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Zanima me jel koja od vas koristila u ranoj  trudnoći betadine vaginalete . Ja sam tek 7 tj trudnoće bojim se malo koristiti ih. 
    Hvala 

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu
    Bokic u ranoj fazi trudnoce sam ,6tt ,dobila sam upalu mjehura i dobila sam antibiotike.Doktorica opce prakse veli da su to za trudnice i da se ne moram brinuti,ali svakako me nesto bocka….ima tko slicno iskustvo?
  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Curke, kakve ste simptome imale kad ste imale bakterije u urinu i koje ste uopće beštije imale? 

    Ja čekam taman nalaz od urinokulture jer mi je urin bio pun svega, pa čekamo da saznamo što nas točno pati. 
    🙄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Vakoga

    Vakoga

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    leptiric00

    Bokic u ranoj fazi trudnoce sam ,6tt ,dobila sam upalu mjehura i dobila sam antibiotike.Doktorica opce prakse veli da su to za trudnice i da se ne moram brinuti,ali svakako me nesto bocka….ima tko slicno iskustvo?


    Pozdrav, ja sam pila Cefaleksin zbog upale mjehura i bakterija u mokraći u 25 tjednu trudnoće, što je bilo prije dva tjedna - završila sam u bolnici i ondje su mi ga dali, a nastavila sam još do kraja kutije i kada sam došla kući. Brzo su riješili upalu i nisam imala nikakvih problema, s tim da sam uz njega pila jogurta barem 2 šalice dnevno po preporuci doktorice i čaj od brusnice. 

  • marina1090

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 😊
    U 15 tjednu sam trudnoce i imam upalu mjehura, ginekolog mi je prepisao Cefaleksin antibiotike i rekao da pijem 2 ujutro i 2 navečer..zanima me jel neka od vas isto toliko pila, strah me da nije to puno.
    Unaprijed hvala na odgovoru

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Atb se mora piti u propisanoj, punoj dozi, inace nema smisla i lijecenje nije efektivno. 
    Infekcija moze donijeti puno vise komplikacija u trudnoci nego popijeni antibiotik. Lijecnici znaju sto vam i zasto propisuju, slusajte ih kad vec idete k njima. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Mene zanima jel inala koja u trudnoci stafilokok bakterije? 

    [lilypie.com]

  • luli2911

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, da li se netko susretao sa ovakvim nalazom urina - kultivacija aetobna - u 1ml urina pronadeno 10^4 bakterija vise vrsta? Sutra idem napraviti urinokulturu ali sam malo zabrinuta. U 9 tjednu sam trudnoce. 

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    luli2911

    Pozdrav cure, da li se netko susretao sa ovakvim nalazom urina - kultivacija aetobna - u 1ml urina pronadeno 10^4 bakterija vise vrsta? Sutra idem napraviti urinokulturu ali sam malo zabrinuta. U 9 tjednu sam trudnoce.

    Moguce da ti posudica nije bila sterilna. Urinokultura ce pokazati tocno koje su bakterije u pitanju i koje antibiotike trebas piti.

    [lilypie.com]

  • luli2911

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ok, hvala :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.