Urinarne infekcije u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Bok, trudna sam 6 tjedana i nalaz urina pikazao je povisene leukocite, u ponedjeljak idem raditi urinikulturu. S obzirom na ti da cesto imam probleme s mjehurom, pila sam i prije uvin caj, uzimala urosal lady, pila brusnicu. Zanima me smijem li piti brusnicu jer kupila sam u ljekarni brusnica list i pise da se ne preporuca trudnicama. U pon cu jos pitati ginekologinju, al dotad sto je vase iskustvo? Mozda samo treba brusnicu plod?

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ni uvin caj ne ide za trudnice. Susena brusnica iz ljekarne moze

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav,dobila sam nalaz urinokulture i Pise da je urin kontaminiran i da je 10 ⁴ . I da nalaz je preporučljivo ponoviti. Doktorica me nije ni nazvala da Kaze dal' se treba liječiti ili ne,nego sam ja na svoju inicijativu trazila novu uputnicu za to ( trebam mijenjat doktora). Da li neko zna da li je opasno sta? U 8 tjednu trudnoće sam.

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ponovi urinokulturu

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Samo da javim da mi je nalaz urinokulture uredan. Pijem encianovu brusnicu i trudim se popiti 2 litre vode. Preporucam tu brusnicu, imate ju u dm. Ja sam cula za to citajuci ovu temu i hvala svima na informacijama koje pisete. Hvala, Tockica!

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, ja sam trudna olo 5,5 mj, dr. Tako veli, naime do prije mjesec dana nisam ni sumnjala na trudnocu, imala svaki mj menstruacije… No sad me brine sto mi je u urinu nadjena E. COLI a na brisu Ureaplasma… Dobila antibiotik samo za E. COLI… Kako se rijesiti te obje bestije? Vidim da se mogu i jedna o druga prenjeti na bebu pri porodu.. 

    [lilypie.com]

  • TamaraB

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Trudna sam 17 tjedana. Zadnju kontrolu sam imala 20.2., nakon cega sam radila urinokulturu. Sestra me nazvala i rekla da imam eserihiju koli i dobila sam klavocin. Nakon sto sam popila taj lijek, par dana kasnije pocelo me sjeci i probadati u mjehuru. Nazvala sam doktora i objasnila ( nije me htio primiti zbog situacije sa korona virusom), dobila sam jos jednu terapiju CEFIXIM CLN. Zanima me misljenje jos nekoga jer nisam radila niti urinokulturu niti me moj doktor pregledao..na uputama lijeka pise da se ne preporuca u trudnoci..bojim se i u nedoumici sam jel da pijem uopce takve antibiotike. Molim vas pomoc…savjet, bilo sto… Hvala. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.