Urinarne infekcije u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Maajaa


    Pozz,mame!!

    Podigla sam nalaz urino kulture,i pise aerobno..
    Mozete mi reci sto to znaci?

    Hvala…

    ja mislim da je to dobar nalaz…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    drage moje, meni nitko nije radio urinokulturu cijelu trudnocu sad me to malo brine, ako slucajno nesto imam jel moze biti opasno za bebu? pitam vas jer ako njih sad tu u bolnici pitam mogli bi me jos ostaviti zbog pretraga a to ne zelim nikako pa jel moguce da imam nesto a da nemam neke jake simptome? i naravno jel ima neka upala, bakterija i slicno koja je opasna za bebu? ako nije za nju opasno, poslije ja to sve sredim i iskontroliram kad ne bude u meni malog bica

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    lilice… ni meni do sad nisu radili urinokulturu… ubiti samo sam davala urin kad sam u 11 tjednu išla vadit krv i ništa mii dr nije rekao na te nalaze… tak da mislim da bi rekao da nešto nije ok…ali osim toga ništa…bar do sad… iako su bila 2 pregleda od tad… ja mislim da bi morala imati neke simptome..il bi te peklo il bi ti se stalno piškilo (ne ono naše trudničko hodočašćenje na wc) ili bi te nešto bolilo … tako da po mom mišljenju skužila bi da nešto nije ok :) bolje priupitaj svog dr. kad izađeš van…ja znam da bi ja tako

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ne znam ksj da ti kazem. Pricala sam ti da sam ja urinokulturu radila svako malo. Nakon svakog obicnog nalaza urina kad bi mi pisalo da ima dosta bakterija, slao me na urinokulturu. Svaki put je urinokultura bila sterilna. 
    Valjda znaju kaj rade, valjda ti je urin ok, ako nisu do sad trazili urinokulturu, pa vjerujem da nema razloga za brigu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja sam vukla E.Coli 20tjedana nisam imala nikakve simptome niti me peklo svrbilo bas nista:( a E.Coli moze preci na dijete u porodajnom kanalu tokom poroda.. Bas nezz kako ti to nitko nije rekao da provjeris mozda da kad izades odes urin predat privatno u polikliniku eto cisto da provjeris :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i meni su samo jednom radili urinokulturu i to na samom pocetku trudnoce…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je ginekolog rekel da u principu ako se liječi sve na vrijeme nema opasnosti za bebu, jedino kaj ti beba može dobiti su gljivice i e coli prilikom poroda, kolko je bar meni on objasnil ili može doć do prije vremenog poroda ukoliko su te upale i pizdarije jake.
    Ako nemaš nikakvih simptoma, nemoj brinuti :)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    vidiš meni za te gljivice nije ništa rekao…imala sam candidu i imala terapiju rojazola i sad mi na zadnjem pregledu nije ništa vidio i komentirao …

  • Avatar Maajaa

    Maajaa

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Super onda…;)

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Kao sto su cure vec rekle, slali bi te da obavis urinokulturu da nesto nije bilo okej na onom “ obicnom” nalazu urina….mene je 1. put poslala cisto preventivno da vidi ima li sto, a drugi put kad mi je u nalazu urina kad sam radila i oggt pokazalo puno bakterija…a urinokultura nakon toga sterilna… 
    ..neke simptome ne moras nuzno imati….moja sestra je nedavno imala e.coli i to neku bjesno veliku kolicinu, a nista joj nije bilo…nikakvoh simptoma, peckanja, cescih piskenja i sl…
    Mozda bi ti najbolje bilo da kad izadjes odes privatno obaviti urinokulturu, nalaz je obicno gotov kroz dan - dva, ili cak isti dan ako nema nikakvih bakterija…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.