Prazna gestacijska vrećica?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    pozdrav.. jako se brinem… 9.1. sam bila na UZV, trudna sam 5+4  … moj me ginekolog jako uplašio, kaže da se vidi samo gestacijska vrećica veličine 1,96cm i ako do sljedećeg UZV, koji je stavio za 10 dana, ne dođe do nekih promijena, a on misli da će uskoro krenuti i sponatni, morat će me očistiti jer mu se čini da je to već sada prevelika gest.vrećica da bi bila prazna.. jako se brinem i cudim se da mi uopće nije dao da vadim betaHCG,kaže da nema potrebe jer mi je test pozitivan.. 
    imam još pitanje pa me zanima dali je netko imao slično iskustvo…
    naime… 9.12.2014. sam laparoskopski u općoj anasteziji operirala žučne kamence, iako tada toga nisam bila svijesna to je taman bio moj prvi tj.trudnoće.. mo mi je doktor već dao uputnicu za daljnje pretrage vezano uz bebicu po tom pitanju, ali zanima me dali je netko imao slično iskustvo. 
    …. u p l a š e n a …….

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Ja sam sa 5+2 imala praznu gestacijsku od 17 mm…isto sam se jako iznervirala. Deset dana poslije pojavila se bebica i srčeko je kucalo! Tako da se nadam da će i sa tobom biti slično, ne gubi nadu…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    joj ja se toplo nadam… uolašena sam naizmjerno… ovo mi je druga trudnoća.. imam curicu staru 6 godina, s njom sam na prvi uzv isla između 6 i 7 tj i odmah se sve vidjelo pa nissam niti razmišljala o ovakvim stvarima… ufff samo da sve bude ok…

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ne brini se ništa Tonana.
    Znam da je to lako reć, ali nema ništa od brige. I meni je tako bilo na početku trudnoće, pa sam se prepala i brinila. pa sam googlala. i još se više uplašila.
    Jednostavno sam prerano otišla ginekologici, kako sam predpostavljala trudnoću.
    I još se plod u vrečici nije vidio ..
    Joj muke nakon toga, ali sljedeći pregled je već beba bila vidljiva.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Pa pet tjedana je malo.. Rijetko kad se išta tad i vidi osim gestacijske… Ne kužim. Ja sam isto bila 5 tjedana trudna i tek u 8. tjednu mi se vidio mali grahić :)

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    znam da je rano i meni je to logično da je rano.. hvala vam na podjeljenim osobnim iskustvima koja su me baš utiješila.. najviše sam željela što prije ginekologu zbog te (proklete) operacije koja se sada još u sve ovo umiješala… i on je sam rekao da sljedeći dan dođem na UZV… a ja , kao i svaka žena, naravno nestrpljivaaa… uh.. bit će to sve dobro.. nadam se da ću se svojoj brizi samo smijati u budućim razdobljima, jer se ova bebica zbog moje hipotireoze ( usporene štitnjače, koju sam napokon uspijela izregulirati), nažalost veš duuugo čeka… ovo mora uspijeti 

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    mislim da ću po pitanju operacije žučnih kamenaca postaviti posebnu temu, možda se netko javi :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    tonana, ne znam o kakvoj je tocno operaciji bilo rijec, ali poznajem zene koje su tokom trudnoce morale ici na operaciju I na kraju su rodile zivo I zdravo dijete.  Nadam se da ce sve biti u redu I da je samo u pitanju manja trudnoca. Sretno.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    U prvom tjednu trudnoće si napisala. Misliš li u prvom tjednu trudnoće prema ginekologu( kada žena još nije trudna zapravo) ili u prvom tjednu kada misliš da ti je bila ovulacija? Jer ja sam bila trudna 2-3 tjedna ali ginekolog to zaokruži na 5 tjedana jer broje od zadnje menge …

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Loreen


    U prvom tjednu trudnoće si napisala. Misliš li u prvom tjednu trudnoće prema ginekologu( kada žena još nije trudna zapravo) ili u prvom tjednu kada misliš da ti je bila ovulacija? Jer ja sam bila trudna 2-3 tjedna ali ginekolog to zaokruži na 5 tjedana jer broje od zadnje menge …

    ja točno znam da se oplodnja dogodila 3.12. jer mi je tada bila  ovulacija ( i to znam jer je obično bolna), zadnja menga mi je bila 18.11. a operacija je bila 9.12. .. znači 6 dan od oplodnje ..
    ako ćemo iskreno već dugo je u planu bebica ali se nikako nije htjela uhvatiti pa smo već dugo vremena opušteni i ne koristimo zaštitu, mislili smo kad se dogodi dogodi, ali ni u snu nismo mislili da bi se to moglo dogoditi baš sada kada sam se odlučila za operaciju.. eto koja sreća u nesreći.. nadam se najboljem.. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.