Jesenske bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivek2207

    ivek2207

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Ja tu i tamo se vratim,škicam hoće li se netko javiti,nostalgije radi.
    Ivcy super za krštenje,mi smo sad prošli vikend to obavili,ništa veliko,samo najuža obitelj,nas 20 i ručak poslje i to je to.
    Nadam se da ste sve dobro, vidim da se otvorila nova tema Jesenske bebe 2017.
    Prisjetila sam se naših početaka i uzbuđenja u ovo doba godine lani,makar još nisam ni znala da sam trudna, saznat ću tek za 12 dana,hehe,a vidi nas danas,sve sa svojim smotuljcima.
    Prošla bi sve ponovno,a nadam se i da budem opet jednog dana.

    Uživajte,puse..


    [lilypie.com]

  • Avatar RobVal

    RobVal

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima…pratila sam ovu temu jos u trudnoci iako nisam komentirala haha moj sincic je roden 14.09.2016. U njemackoj..ima li jos mama iz njemacke ovdje??

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Ej cure.. ako koja jos svraca ovde?!
    Mi smo dobro,ocekujemo zubic al momak je izmisljena beba.Ja se ne mogu pohvalit svojim napretkom,borim se i s injekcijama i raznim cudima vratit u normalu al to eto traje dugo.Ipak kad vidim njega sve dobije smisao.Prosla godina otkad je bia plusic koji je izmisa hrpu emocija a sad je mali veseljak koji svojom facicom i izrazima i zvukovima cini da san u oblacima.A jos kad vidin ljubav starijih prema njemu stvarno sve vridi..  vas sve i nadam se da ste dobro!!! 

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu
    Evo jedna naša 😂
    Evo jedna naša 😂
  • Avatar Sunnyday

    Sunnyday

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Frabeeeeee prenosim ti pozdrave iz grupe! Ljubi L. i vrati nam se :*

    [thebump.com]

    [thebump.com]

  • Avatar crocandy

    crocandy

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Frabuskooo ❤❤❤ daj otvori novi profil na fejsu i dodi. Falis nam. Dodi se jadati, i mi se stalno jadamo. 

    Stvarno nam falis. 

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Booook frabic totalno sam nostalgična za ovim forumom…moram priznat da mi je fejs postao naporan..toliko komentara i svega  fakat me stignem to popratit..a forum evo stvarno ima neku svoju čar..neki dan sam čitala bas postove i tak se raznježila 😍 
    Dugo me šifra zezala  zaboravila sam ju..tj ne šifra nego korisničko ime 😂😂
    Uglavnom..kako si ti? Zašto se boriš s injekcijama još? Ja sam izvadila žuč i sad je sve pet ..nema grčeva, nema patnje…zumbam,hopsam, jedem sve živo i neživo 😁 
    Kako ostali klinci?
    Mogli bi otvorit novu temu pod bebama 😎

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Iskreno mi je fb naporan i ne da mi se vracat jer san i skroz i ispala iz zbivanja. Moja ekipa je dobro,rastu,sve 5. A moje stanje i svasta nesto je gore nego nakon poroda tako da necu uopce pisat o tome,pogotovo ne ovde. Potdravite jesenske i poljupci malisima! 

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Pa sto je bilo? Pišeš u pp? O boze frabic..
    Da…fejs je fakat malo za popratit huh..nešto smo chatale sad u porukama i baš je puno lakše tako pratit nego te komentare, objave i to..
    Daj češće svrati..
    I zbilja..jel tako ozbiljno? :(

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Prominia mi se skroz izgled foruma 😨 i uopce ne mogu nac opciju za pp!? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.