Jesenske bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Je..napravili su redizajn stranice..idem ja probat nac

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Fakat…nemrem nac…nemam pojma jel to još postoji

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    E vidila san i ja maloprije i koliko god nisan ekspert mislin da ta opcija ne bi tribala bit tako komplicirana pa san zakljucila da uopce nema te opcije a ni liste prijatelja ni mogucnosti prijateljstva. 😞
    A dobro,sta je tu je. Cuvajte se pa se cujemo nekad i nekako! 😙

  • Avatar tala

    tala

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    fali mi nas forum : ((((( 
    cure : ***** 

    za 3 dana punimo 5 mjeseci. jako brzo prolazi. veliki smo i bebeli: 66 cm, 7100 grama. jos uvijek cikimo. i tepam joj. a rekla sam da nikad necu : D 
    cvita je, iako skorpijica, ispala jako dobra beba koja spava cijelu noc, zna se sama zabaviti, obozava viper i svoju oball loptu, a najvise voli svoju seku. to je bas jedna posebna ljubav. nisam to nikad mogla ni zamisliti 

    budite nam svi dobro, zdravi i sretni. moje cure i ja vam saljemo puse! 

    2005. moja najveca ljubav, moja djevojcica <3
    2016. zrno papra, mala Cvita <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Tala od nasih mrvica prave bombice,moj ima 8 kila!!! I isto ta ljubav medju njima je nesto sta vridi,vidis da sve dobiva potpuno vecu dimenziju. 💞
    Meni zafali isto forum,padnete mi cesto napamet i ako nista ovako vam bar mogu povremeno poslat pozdrave i poljupce. 😊

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Meni isto fali forum..baš da..baš me neki posebni osjećaji vežu uz forum..ocemo probat otvorit na bebama topic pa nam se možda pridruži još koja mama koja nije tipkala do sada s nama..

    [lilypie.com]

  • Avatar tala

    tala

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    meni je ova tema prirasla srcu, pa ne bih novu. jucer sam uhvatila malo vremena, pa sam cituckala. prvo se isplakala kako je sve pocelo kad je ive imala spontani, pa suze radosnice kad su se plusic mame pocele pridruzivati, a slag na kraju svakih par dana nova prekrasna bebica. sve nam je tu : ) 
    i joj, sto sam sve pisala : )))) necu ovo, necu ono… a ono cvita spava s nama u krevetu, tepam, glupiram se, pola mi je dana na rukama… 
    bas bih voljela da nas se sjete i cure koje su pred kraj (ili novi pocetak? : ) prestale pisati, samo da znamo da je sve ok s njima i bebicama. 

    frabe, zasto ti nisi dobro? sto je bilo? kako su decki? :* 

    2005. moja najveca ljubav, moja djevojcica <3
    2016. zrno papra, mala Cvita <3

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Ive imala spontani? Ja to nisam čitala :O
    Ma baš divne uspomene imam od foruma 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Sad sam našla :( joj jadna žena :( 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frabe

    Frabe

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Ja isto evo zadnjih dana pocirila forum i sitila se nas koje smo u svakom momentu naizmjenicno dezurale..
    😆 Pa kad smo krenile radjat i kako je sve bilo samo ne onako kako smo planirale i opet savrseno ispalo.
    Javlja li se “mali Niko”,kako je? 
    Moji su stvarno super a ja san malo zapela i zapetljano je to sve pa sad otpetljavam po odjelima raznih specijalizacija jer sve na sta sam upozoravala je bilo “trudnoca”.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.