Jesenske bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar minnie25

    minnie25

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Nazdravimo za uredne trudnoce 
    To je i kod mene problem. Ja ne znam kako cu ja biti strpljiva sve ove mjesece… Da se mene pita ja bi lijepo odmah rodila hahahaha

  • Avatar Srecica25

    Srecica25

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Evo i mene. I mi cemo dobiti jesensku bebicu, 1.10 bi trebala doci 😁😁😁😁😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar tatjana_zg

    tatjana_zg

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    mi smo stvarno skoro pa isti dan  hihihihihi
    jesi već izabrala bolnicu?

    [lilypie.com]

  • Avatar tatjana_zg

    tatjana_zg

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    GrumpyCat


    Bok cure, evo i ja vam se pridruzujem! Tatjana, cini mi se da smo mi tu negdje, skoro pa u dan :) svakako javi ak se vidi na uzv jer ja sam bila kod svoj ginica prije par dana, ali vidi se samo glavica i tijelo (izgleda ko mali kikiriki) sa rukicama sa strane, a nogice nista jer se bas okrenuo ledima, a oni tak drze noge prema gore pa se ni ne vide onda. Uglavom, to je tak mali bebek (5 cm od glave do guze) pa mi se cini da tesko da bi se vec vidio spol, al i ja sam nestrpljiva 


    mi smo stvarno skoro pa isti dan  hihihihihi
    jesi već izabrala bolnicu?

    [lilypie.com]

  • Avatar MyLenny

    MyLenny

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Skupljamo se pomalo, super!! 😀 Ja nista ne pijem mlijeko, samo fortiu ujutro sa zitaricama jedem. Mislite da bih trebala vise mljecnog? Morat cu se prisiliti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Srecica25

    Srecica25

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    MyLenny


    Skupljamo se pomalo, super!! 😀 Ja nista ne pijem mlijeko, samo fortiu ujutro sa zitaricama jedem. Mislite da bih trebala vise mljecnog? Morat cu se prisiliti.
    Ni folnu?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Srecica25

    Srecica25

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Srecica25


    MyLenny


    Skupljamo se pomalo, super!! 😀 Ja nista ne pijem mlijeko, samo fortiu ujutro sa zitaricama jedem. Mislite da bih trebala vise mljecnog? Morat cu se prisiliti.
    Ni folnu?

    Oprosti, tek sam sad vidjela da je rasprava prije bila o mlijeku i da si zapravo napisala da ne pijes mlijeko. Ja isto ne volim bas mlijecne proizvode. Ne pijem ni mlijeko ni jogurt 😕

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar papaog

    papaog

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    MyLenny - vidim da i ti imala pobačaj prije ove trudnoće, jeli ti ginekologica prepisala Duphaston da piješ? Meni je moj prepisao, jer on se daje nakon neuspjele trudnoće kao podrška jajniku da odradi sve kako treba ovaj put…Ne znam jeli ima netko možda iskustva s ovim tabletama?

    minnie25 - iz Splita sam i nazdravljam za urednu i školsku trudnoću :D

    Tatjana, GrumpyCat, Srecica i ostale cure, dobrodošle!

  • Avatar Srecica25

    Srecica25

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    papaog


    MyLenny - vidim da i ti imala pobačaj prije ove trudnoće, jeli ti ginekologica prepisala Duphaston da piješ? Meni je moj prepisao, jer on se daje nakon neuspjele trudnoće kao podrška jajniku da odradi sve kako treba ovaj put…Ne znam jeli ima netko možda iskustva s ovim tabletama?

    minnie25 - iz Splita sam i nazdravljam za urednu i školsku trudnoću :D

    Tatjana, GrumpyCat, Srecica i ostale cure, dobrodošle!

    Ja ih upravo pijem. Imala sam spontani vec prije i zapoceo je smeckasti iscjedkom. I prije 10 dana smeckasti iscjedak mi se opet pojavio, pa sam otisla na pregled. Rekao je da je beba normalne velicine (jer u prosloj trudnoci velicina ploda nije odg tjednu trudnoce) i rekao je da malo srce kuca pa mi je dao duphaston i rekao da mirujem. Pozz, i ja sam iz Splita 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Mašem splickima s Hvara 
    Pridružujem se temi!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.