Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Da eto, da sam se barem sjetila prije tako napraviti. Sad ću morat malo pomalo, jer pojede on dosta, a nema više one prepunjenosti. A u čemu čuvaš izdojeno mlijeko? I jel ga prihvati bez problema, negdje sam pročitala da može biti postati gorko ako dugo stoji u zamrzivaču i da beba može odbijati..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    U aventovim plasticnim posudicama, njihovu imam izdajalicu i bocice. Postoje i vrecice bas za zamrzavanje. Procitala sam i ja to za gorak okus zamrznutog mlijeka međutim nisam primjetila da joj ista smeta, normalno ga popije. doduse, nikad mi nije stajalo smrznuto duze od mjesec dana..

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Imam i ja aventovu izdajalicu i bočice, i budem kupila i vrećice i probat ću napuniti da bar imam za jedan obrok. Meni evo danas stigla hranilica, sve je spremno za dohranu wiii. Mislila sam mu davati po onoj rodinoj tablici dohrane jer njima nekako najviše vjerujem. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ja sam razmisljala o hranilici koja moze bit stolic i stolica za kasnije. Joj toliko opreme za bebe treba, cijeli stan sam zakrcila. 🙉 Nisam jos proucavala te tablice nadohrane, ali mozda bih s nekim vocem startala..

  • Avatar DixaPixa

    DixaPixa

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Meni je u planu nakon nekog vremena skinuti prednji dio i staviti ga za stol, i naravno ručak uvijek u isto vrijeme, čist da dobije feeling zajedništva. Veselim se tome, nešto novo hehe…i zašto je toliko malo mama proljetnica, cure gdje se skrivate..Kako spavaju vaši bebeči i jel se uspijete naspavat?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    I ja se to pitam! Trudnice sam uglavnom samo pratila, to mi je bilo dosta..pročitati da i druge muče iste tegobe kao i mene  a sad kad su bebice tu sam pomislila kako bi bilo zgodno malo razmjenjivati iskustva i savjete pa sam se baš razveselila kad sam vidjela da je otvorena i ova tema. 
    Moja se budi dvaput po noći, malo posisa i nastavi spavati sto mi je super! Samo sto ja ne uspijem svaki put odmah zaspati nakon toga pa ima noći kad se baš ne naspavam…ali ništa što jutarnja kavica ne može riješiti :)

  • Avatar rose90

    rose90

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Evo još jedne proljetne mame :)
    Prije sam tu pisala s trudnicama, ali preselili smo se na fejs pa tu rijetko zalazim.
    Bebač 3+ , rođen 26.04. :)

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Moja se isto budi cca dva puta u noci i u 7 je dizanje. Okrece se sa stomaka na prsa i obrnuto 😀 Vuce se na podlozi rukama stvarno nema mira nikako. Kada vi planirate ili ate vec krenile sa dohranom!? Sa 6 mjeseci ili ranije 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Znaci proljetne mame se skrivaju na fejsu 😁 mi smo probali fredov kolut i zaspali u njemu 😂 uglavnom, nije losa stvar iako malo klizi iz njega, mislim da je pogodniji za ipak malo vece bebe. 
    Nama je pedijatrica na zadnjem pregledu rekla da mozemo pocet s dohranom.. mislim mozda s 5 mjeseci poceti.  

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Tako je i meni pedijatrica rekla da cemo se dogovorit oko dohrane na sljedecoj kontroli a tada ce imati 5+ mjeseci. I trebala bi primiti drugo cjepivo 6u1 pa se mislim bi li odgodila zbog ovoh vrucina 🙄 Kraj 8 mjeseca smo naruceni.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.